Search
  • Piegādes Latvijā

Rodans: produktupiegade.lv

KATEGORIJA: Pārtikas produktu piegāde restorāniem / privātpersonām.

IEPIRKŠANĀS VEIDS: Internetveikals.


PIEGĀDES VEIDS: Piegāde notiek Rīgā un tās apkārtnē (Rīgas pilsētas teritorijā, Jūrmalā, Ādažos, Babītē, Baložos, Baltezerā, Berģos, Mārupē, Piņķos, Tīrainē, Valdlaučos, Ulbrokā) līdz Jūsu kāpņu telpai vai mājas durvīm.


TĀLRUNIS PASŪTĪJUMIEM:

+371 67472447


EPASTS: info@rodans.lv


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

https://www.produktupiegade.lv/

https://www.facebook.com/Produktupiegadelv-Internet-Veikals-103431751299681/


SIA ‘’RODANS’’ ir viens no HoReCa nozares līderiem Latvijā, kurš jau 25 gadus veiksmīgi  nodarbojas ar pārtikas produktu piegādi restorāniem, kafejnīcām un viesnīcām.

Sakarā ar esošo situāciju valstī, uzņēmums piedāvā pārtikas produktu piegādes pakalpojumus Rīgā un tās apkārtnē (Rīgas pilsētas teritorijā, Jūrmalā, Ādažos, Babītē, Baložos, Baltezerā, Berģos, Mārupē, Piņķos, Tīrainē, Valdlaučos, Ulbrokā) līdz Jūsu kāpņu telpai vai mājas durvīm.Uzņēmums “Rodans” strādā pārtikas sfērā jau 25 gadus. Visu laiku papildinot pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Uzņēmums patstāvīgi aug un attīstās. 2020. gadā Sia “Rodans” atver savu i-veikalu un piedāvā savu produkciju privātajam sektoram ar piegādi uz mājām.

Šobrīd uzņēmumam ir uzticējušies jau vairāk kā 3000 pastāvīgu sadarbības partneru. Uzņēmuma politika iekļauj sevī viennozīmīgu mērķi “Apmierināts klients, paēdis pats”. Uzņēmuma panākumu atslēga ir produkcijas kvalitāte un ātra piegāde.

349 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png