Search
  • Piegādes Latvijā

Oscarsfish

KATEGORIJA: Zivju un jūras produktu piegāde.


IEPIRKŠANĀS VEIDS: Interneta veikals mājaslapā.


PIEGĀDES VEIDS: Pašu piegāde Rīgā un Rīgas apkārtnē.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

www.oscarsfish.lv/veikals/


https://www.facebook.com/oscarsfish.lv/

https://www.instagram.com/oscarsfish/


Pasargājot viens otru un respektējot radušos situāciju, mūsu kolēģis jūsu APMAKSĀTO sūtījumu piegādās pie durvīm (pēc Jūsu izvēles – dzīvokļa vai ieejas), vispirms ar Jums sazvanoties, pārliecināsies, ka TO PAŅEMAT un dosies projām. Savstarpēja uzticēšanās būs galvenā atslēga šai sadarbībā un mums nav mazāko šaubu, ka varam uzticēties saviem pircējiem.
Ideja par zīmolu Oscars Fish radās, iedvesmojoties no viena no Islandes zivju pārstrādes uzņēmuma dibinātāja un ilgstošā vadītāja Oskara Thora Karlssona vārda. Preču zīme Oscars Fish reģistrēta ASV, Krievijā, Eiropas Savienībā, un tā 100% pieder SIA Oscars Fish.

Vienam no atzītākajiem Islandes zivju pārstrādes uzņēmumiem, kas ražo zivju produkciju zīmolam Oscars Fish, ir 30 gadus ilga pieredze šo produktu ražošanā pasaules tirgū, kur arī saņemti vairākkārtēji izcilas kvalitātes novērtējumi. Šai Islandes kompānijai ir noturīga un nevainojama reputācija.Šajos gados šī uzņēmuma  produkcija ir izpelnījusies milzīgu patērētāju uzticību. Par tās kvalitāti vairāk nekā desmit gadus pēc kārtas ražotne saņem visaugstākās kvalitātes atzinības rakstus ASV tirgū, kas līdz šim ir lielākais šī produkta patērētājs.

Visas pārstrādātās zivis tiek zvejotas aukstos, tīros un nepiesārņotos okeāna ūdeņos netālu no Islandes krastiem. Apstrādē tiek izmantots tikai kristāldzidrs un tīrs Islandes ūdens. Zemā okeāna ūdens temperatūra, zivs ilgais augšanas periods, dabīgie produkti, ar ko tās barojas, un kopumā ekoloģiski tīrā vide – ir tie iemesli, kas veido mūsu zivs produkcijas labās garšas īpašības.Pērkot Oscars Fish produktus, mūsu klienti vienmēr var būt droši, ka viņus negaida vilšanās. Mūsu zivs fileja stabili un ilgstoši ieņem vietu PREMIUM klases produktu klāstā kā izcilas kvalitātes produkts.48 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png