Search
  • Piegādes Latvijā

KUUP Coffee

IEPIRKŠANĀS VEIDS: Interneta veikals mājaslapā.

PIEGĀDES VEIDS: . Piegādes ar pakomātu OMNIVA starpniecību.


KATEGORIJA: Latgalē grauzdēta kafija.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

http://www.kuup.lv/

https://www.facebook.com/KUUPCOFFEE/

https://www.instagram.com/kuup_coffee/


KONTAKTTĀLRUNIS: +371 28760376


Ielūkojies mūsu lapāwww.kuup.lv/produkti, jo visiem online pirkumiem ar atlaižu kodu VASALS tiek piemērota 10% atlaide. Piegādi nodrošinam visā Latvijas teritorijā ar Omnivas pakomātu starpniecību. Atlaides kods darbosies līdz 1. aprīlim.


Latgale ir īpašs reģions, kur uzsver savu atstatumu un tempermentu no citiem Latvijas reģioniem. Latgale rada lieliskus produktus un idejas, dod tām siltumu. Tas pats notiek ar cilvēkiem, kas šos produktus lieto.Kafijas pasaulē Latgale nav parādījusi savu garšu un aromātu. Latgale ir patiesa, sirsnīga un silta. KUUP kafija ir silta - mēs esam mazi, bet patiesi, un no sirds gatavojam labu kafiju patiesiem cilvēkiem. Mums rūp cilvēki, un cilvēki dzer kafiju.

Mums rūp, kādu kafiju dzer cilvēki, tāpēc mums ir kvalitātes standarti. Mēs esam par draugiem. Kafijas cienītājs ir draugs. Draugs tiek pie kafijas - kafejnīcā, braucot ar auto, mājās - kafija ir blakus dažādos notikumos. 
Kas ir autentiska Latgalē grauzdēta kafija? Tā ir netikai Latgales vērtību evanģelizējoša, bet arī komunicē ar cilvēkiem, un dod iespēju sajust Latgali. Tās sajūtas aug no iekšas uz āru, no Lendžiem līdz Rīgai un vēl tālāk. Tas ir autentiski. Mēs vienmēr esam pazinuši labu kafiju. Pietiek meklēt, esam priecīgi tajā ar jums dalīties!


21 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png