Search
  • Piegādes Latvijā

Grasbergs

Updated: Apr 8, 2020

KATEGORIJA: Autoveikala piegāde. Piena produkti. Ķelmēnu maize. Olas. ''Iecēnu delikateses'' gaļas produkcija. Mājas makaroni. Griķi. Auzu pārslas. Pesto. u.c.


IEPIRKŠANĀS VEIDS: Uz vietas busiņa pieturvietas punktā.


PIEGĀDES VEIDS: Pašu piegāde Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Jelgavā un lielākajā daļā Vidzemes.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

www.grasbergs.lv


https://www.facebook.com/grasbergs/

https://www.instagram.com/grasbergs_saimnieciba/


PIEGĀDES MARŠRUTI: https://www.grasbergs.lv/autoveikalumarsruti


TĀLRUNIS INFORMĀCIJAI: +371 26670067


EPASTS SAZIŅAI: info@grasbergs.lv

PRODUKTU SORTIMENTS:

Piena produkti. Ķelmēnu maize. Olas. ''Iecēnu delikateses'' gaļas produkcija. Mājas makaroni. Griķi. Auzu pārslas. Pesto. u.c.


Grasbergu ģimenes saimniecība izkopj dabīgu pienu produktu ražošanu

Zilūžu ezera krastā. Produktu pagatavošanā apvienotas senču zināšanas

ar jaunajiem sasniegumiem piena nozarē, lai panāktu pēc iespējas

dabīgākus un kvalitatīvākus produktus, kā savai saimei, tā arī

apkārtējiem ļaudīm.Grasbergu saimniecība ''Zilūži'' ir ģimenes vērtība un lolojums, kas darbojas jau otrajā paaudzē. Sākotnēji, 1994. gadā fermā bija 30 govis un saimniecība galvenokārt pienu saražoja savām vajadzībām, un laikam ejot sāka piedāvāt pienu arī piena pārstrādes cehiem. 2008. gadā ģimenes saimniecības grožus pārņemot vecākajam dēlam, ferma tiek palielināta līdz 200 govīm, turpinot piena piedāvāšanu piena pārstrādes uzņēmumiem. 

2013. gadā, sākoties piena krīzei, bija jādomā veidi kā saglabāt saimiecību un fermu, tā Grasbergu ģimene paši aizsāka piena pārstrādi, turklāt darot to pēc saviem kvalitātes standartiem, veidojot maksimāli dabīgus piena produktus.  Dabīgums tiek ievērots sākot jau no pārtikas, kuru saņem gotiņas. Tiek veidots sabalansēts uzturs ar visām nepieciešamajām uzturvielām, lai arī piens būtu pēc iespējas dabīgāks.Šobrīd ferma ir izaugusi līdz 400 govīm un Z/S ''Zilūži'' savā produkciju klāstā piedāvā - pienu, kefīru, jogurtu, saldo krējumu, krējumu, sviestu, biezpienu un saldējumu.  Produktu radīšanā tiek izmantotas pašu saimnieku īpašās receptes.

Pienam ir ļoti īss veicamais ceļš līdz iepakojumam, jo pārstrāde un ražošana notiek turpat līdzās fermai. Lai saimnieku receptes tiktu īstenotas, produktu veidošana notiekbez procesa paātrināšanas. Tas notiek nesteidzīgi - dabīgā veidā. Turklātprodukti nesatur stabilizatorus. Šis ir iemesls, kas produktos saglabā aktīvās pienskābās baktērijas, kā arī kalciju, kas ir nepieciešams cilvēka organismam. 
#vidzeme #rīga #valmiera #cēsis #rūjiena #ogre #jelgava #grasbergs

446 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png