Search
  • Piegādes Latvijā

dabasdobe.lv

Updated: Mar 24, 2020

IEPIRKŠANĀS VEIDS: Iespējams iepirkties interneta veikalā

PIEGĀDES VEIDS:

1. Piegādes maksa izvēloties kurjera piegādi:

Rīga un Rīgas apkārtne - Minimālā pasūtījuma summa 50 € – 3.50 €Jūrmala, Carnikava, Ādaži - Minimālā pasūtījuma summa 80 € - 4.00 €.


2. Omniva pakomātu piegāde visā Latvijā

Kādu laiku, sūtījumi tiks veikti tikai ik pēc divām nedēļām - Ceturtdienās. Tuvākais piegādes datums būs redzams Galvenajā lapā.Pakomātā sūtam tikai preces, kurām nav nepieciešama zemas temperatūras uzglabāšana.

KATEGORIJA: Pārtika, preces skaistumam un tirībai

MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI: https://www.dabasdobe.lv/ https://www.facebook.com/dabasdobe.lv/ https://www.instagram.com/dabasdobe.lv/Dabas dobe ir interneta ekoveikals zaļi dzīvojošiem un domājošiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgi iepirkties veselīgi un atbildīgi.

Jau no pirmās darbības dienas mums ir bijis svarīgi, ko ēdam un lietojam paši, kā arī cik draudzīgi tas ir apkārtējai videi.

Esam vieni no pirmajiem zaļi domājošajiem uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi bioloģisku produktu tirdzniecībā.

Ekoloģiska pārtika un saimniecības preces spēlē arvien būtiskāku lomu mūsu katra dzīvē. Mūsu pārliecība ir , ka kopā mēs varam padarīt pasauli zaļāku un tīrāku. Labi sev, draudzīgi videi!

Svaigi, veselīgi un tīri produkti - Latvijā ražoti un uzticāmās, bioloģiski sertificētās saimniecībās auguši eko dārzeņi, augļi un ogas, kā arī dzīvnieku, putnu, zivs valsts produkti.

Mums ir svarīgi, lai uz Tava galda nonāktu rūpīgi atlasīti un gardi produkti!

52 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png