Search
  • Piegādes Latvijā

Cesars

Updated: Apr 8, 2020

KATEGORIJA: Austrumu produktu interneta veikals / vairumtirgošana. Mērces, nūdeles, rīsi, sojas produkti, uzkodas, dzērieni, BIO produkti u.c.


IEPIRKŠANĀS VEIDS: Interneta veikals mājaslapā.


PIEGĀDES VEIDS: Ar Omniva pakomātu, vai kurjeru.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

https://www.cesars.lv/lv

https://www.instagram.com/cesars.lv/

https://www.facebook.com/CesarsSIA/


TĀLRUNIS INFORMĀCIJAI: +371 67702744


EPASTS: cesars@cesars.lv


Cesars SIA ar pasaulē atzītiem produktu zīmoliem palīdzēs Tev iepazīst austrumu virtuvi. Izmēģini dažādas receptes un izbaudi ko jaunu!


Esam viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar austrumu pārtikas produktu vairumtirdzniecību. Piedāvājam produktus, garšvielas un piedevas japāņu, taizemiešu, ķīniešu, indiešu, vjetnamiešu un citām austrumu virtuvēm. Sortimentā ietilpst bakalejas preces, kā arī saldētā produkcija - jūras delikateses un dažādi Āzijas

tautu tradicionālo ēdienu pusfabrikāti.Esam oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs šādām preču zīmēm, kas jau ieguvušas popularitāti un kvalitātes garantiju visā pasaulē: KIKKOMAN, FUDO, BLUE DRAGON, PATAK'S, EXOTIC FOOD, NISHIKI un OKOMESAN un citiem. Preces tiek importētas tieši no ražotājiem Eiropā, Āzijā un ASV, kā arī vairāku gadu garumā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Eiropā. Iepriekšminētie ražotāji un piegādātāji sniedz kvalitātes garantijas, kā arī produktiem ir Eiropas valstīs atzīti sertifikāti.


Ēst garšīgi – tā ir māksla!

31 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png