Search
  • Piegādes Latvijā

BIRZĪ

IEPIRKŠANĀS VEIDS: Interneta veikals mājaslapā.

PIEGĀDES VEIDS: . Piegāde līdz mājas durvīm.


KATEGORIJA: Pārtikas produkti. Berzu un kļavu sulas, merces, sīrupi.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

https://birzi.lv/lv/

https://www.facebook.com/Birzi.lv

https://www.instagram.com/birzi.lv/


KONTAKTTĀLRUNIS: +371 29199982


Labanovsku ģimenē jau sen dzer bērzu sulas. Garšīgas ir svaigas, taču, lai tās saglabātu ilgstoši atspirdzinošas un vērtīgas, daudzu gadu laikā ir izstrādātas jaunas receptes. Atsakoties no tradicionālajām garšvielām, dzērienam pievienoja piparmētras, kas sulu padarīja atspirdzinošu, ilgstoši svaigu ar patīkamu aromātu.
Pats dzēriena tapšanas process sākas pavasarī, kolīdz zeme ir atkususi un bērzos sāk cirkulēt sulas. Trīs nedēļu laikā savāktās sulas no ekoloģiski sertificētiem bērziem pilda pudelēs, pievieno dabīgas piedevas, un fermentācijas rezultātā rodas dzirkstošās bērzu sulas - BIRZĪ. Tās šūmējas, piedevas nepārmāc sulas garšas īpašības, bet gan piešķir tai patīkamu noti.

BIRZĪ ir lielisks slāpju remdētājs, ideāli piemērots svētkos kā bezalkoholisks šampanietis, patīkama sastāvdaļa atspirdzinošos kokteiļos.

Nosaukums BIRZĪ dots tāpēc, ka tas mums asociējas ar latvisko tradīciju,ar svaigumu un veselību, ko saņemsit, dzerot mūsu sulas.

Bērzs ūdeni ņem no zemes dziļākajiem slāņiem, tas ir tīrs, pēc tam savā ceļā sulas bagātinās ar minerālvielām un ogļhidrātiem. Sula, atšķirībā no ūdens, organismā ilgi neuzturas, tā izskalo no organisma visu lieko, toksīnus, tā ir urīndzenoša, sekmē organisma atjaunošanos un regulē svaru, uzlabo imunitāti, apgādā ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm, uzlabo vielmaiņu, tīra nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no kaulu locītavām, attīra asinis no liekajām vielām un veic vēl daudz organismam labvēlīgas un arī dziednieciskas funkcijas.

Sula satur olbaltumvielas, aminoskābes, virkni vērtīgu minerālvielu, kā arī elektrolītus un organismam nepieciešamos enzīmus. Sulas sastāvā ir arī saponīns, kas spēj efektīvi mazināt paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, kā arī tam ir pretiekaisuma iedarbība.

Bērzu sulu var ne tikai dzert, bet lietot ādas kopšanā. Ar svaigu bērzu sulu mazgā seju vai izmanto tās losjona vietā. Tā uzlabo ādas krāsu, elastību. Turklāt pavasarī bērzu sulā esošās vielas palīdzēs aizsargāt no saules stariem vēl nepieradušo sejas ādu.

57 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png