Search
  • Piegādes Latvijā

Andrito Coffee Roastery

KATEGORIJA: Kafijas grauzdētava.


IEPIRKŠANĀS VEIDS: Interneta veikals mājaslapā.


PIEGĀDES VEIDS: Ar Omniva pakomātu starpniecību visā Latvijā.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

http://andritocoffee.lv/

https://www.cochele.lv/


Ikkatra kafija, ko mēs vedam no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Mēs zinām, kur tā ir augusi un kā tā ir pārstrādāta, jo tā mēs rūpējamies par mūsu kafijas augsto kvalitāti.

Tikai grauzdējot, kafijas pupiņas iegūst mums tik pazīstamo aromātu un garšu. Tas ir tik maģiski un arī tik ļoti aizraujoši – atrast un pamodināt to, kas katrā no kafijām slēpjas.

Mums ir patiess prieks to darīt – ar katru reizi atklāt ko jaunu sev un nodot to Jums.Es esmu Andris – Andrito Kafijas Grauzdētavas dibinātājs un vadītājs. Bērnībā, katru dienu braucot no savas dzimtās Ogres uz mūzikas skolu Rīgā, kur mācījos koru diriģēšanu, pat iedomāties nevarēju, ka pienāks diena, kad vēršu vaļā no Etiopijas, Kenijas un Gvatemalas ceļojušus kafijas maisus, redzēšu šīs kafijas pārvērtības grauzdēšanas laikā, izjutīšu tik pārsteidzošu kafijas aromātu, baudīšu tādu ceļojumu kafijas garšas pasaulē un to visu piedāvāšu piedzīvot arī Jums.


Līdz kafijas grauzdēšanai nonācu lēnām, bet ar pārliecību. Līdz tam vairākus gadus mans darbs bija saistīts ar kafijas gatavošanu un kafijas gatavošanas mācīšanu citiem, kas man nodrošināja ne tikai zināšanas un pieredzi, bet arī apziņu, ka tā ir tikai maza daļiņa no lielās kafijas pasaules un grauzdēšana ir nākamais solis, ko spert, lai vēl vairāk spētu atklāt kafijas garšas nianses.


Šobrīd kafija ir kļuvusi par manu aizraušanos un darbu, kas man sagādā lielu prieku un gandarījumu. Zinu, ka man vēl priekšā ir daudz piedzīvojumu un pārsteigumu, ar ko noteikti dalīšos arī ar Jums!
9 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png