Search
  • Piegādes Latvijā

AmberFarm

IEPIRKŠANĀS VEIDS: Pasūtīšana pa tālruni un rakstot epastā.

PIEGĀDES VEIDS: . Piegāde līdz mājas durvīm. Un piegāde ar pakomāta starpniecību.


KATEGORIJA: Smiltsērkšķu audzēšana, pārstrāde un tirdzniecība.


MĀJASLAPA UN SOCIĀLIE KONTI:

https://amberfarm.lv/

https://www.facebook.com/amberfarmlv-1959419974298024/


KONTAKTTĀLRUNIS PASŪTĪJUMIEM: +371 20175175


Uzņēmums izplata savu produkciju ar tirdzniecības zīmolu AmberFarm, kas raksturo dzintara ogu audzēšanu un izplatīšanu. Jautājiet pēc mūsu ogām un produkcijas Latvijas tirdzniecības vietās un pie mums personīgi.


Smiltsērkšķu produkcija: Sulas, Ogas, Konfektes, Želejkonfektes, Karameles, Ievārījums, Garšviela, Eļļa, Sīrups.


SIA “Amberfarm” audzē smiltserkšķusSmiltenes novadā (www.smiltene.lv), ievērojot principus, kuri noteikti integrētas audzēšanas vadlīnijās. Tas nozīmē, ka katrs šīs lauksaimnieciskās ražošanas posms tiek uzraudzīts, sākot no augsnes analīzēm, augu izcelsmi, mēslošanas plānu un regulāru augu monitoringu.

No 2015. gada SIA “Amberfarm” ir reģistrēts kā integrētās audzēšanas uzņēmums ar reģistracijas numuru 4815, ko piešķīris Valsts augu aizsardzības dienests.

No 2017. gada uzņēmums ir arī Latvijas augļkopju asociācijas biedru, kas apvieno vairāk kā 400 biedru un dod iespēju apmainīties ar svarīgu informāciju un pieredzi.

Mūsu darbinieki sistemātiski apmeklē dažāda veida seminārus un mācību kursus, lai pilnveidotu smiltsērkšķa audzēšanas un pārstrādes nianses.​


Piegāde Rīgas reģionā vienu reizi nedēļā !

  Piegādājam AmberFarm produkciju Rīga un Rīgas apkartnē katru nedēļu. Konkretā diena tiek noteikta pēc vienošanās un piegādes grafiku saskaņošanas. Uzmanību ! Piegādes veicam uz norādītajām adresēm, ja produktu apjoms sasniedz 10 vienības. Lūgums ņemt vēra arī to, ka AmberFarm produkti ir saldēti un, lai tie nezaudētu savu vērtību, laicīgi parūpēties par saņemšanas vietā esošu saldētavu vai termosu.


Piegāde Vidzemes reģionā vienu reizi nedēļā !

Piegādājam AmberFarm produkciju Vidzemē katru nedēļu. Konkretā diena tiek noteikta pēc vienošanās un piegādes grafiku saskaņošanas. Uzmanību ! Piegādes veicam uz norādītajām adresēm, ja produktu apjoms sasniedz 10 vienības. Lūgums ņemt vēra arī to, ka AmberFarm produkti ir saldēti un, lai tie nezaudētu savu vērtību, laicīgi parūpēties par saņemšanas vietā esošu saldētavu vai termosu.


Piegāde visā Latvijas teritorijā ar PAKOMĀTU starpniecību (atsevišķi produkti)


37 views0 comments

PROJEKTA ĪSTENOTĀJS

SOCIĀLIE KONTI

  • PacelLatviju
  • PacelLatviju
PL logo circkle.jpg

LAPU IZSTRĀDĀJA UN PIELĀGOJA

Fundamental LOGOziime - Copy.jpg.png